Hlavní stránka      Historie      Nahrávky, texty      Fotogalerie      Koncerty, video      Napište nám

Omluva Zdeňka Šabrňáka z našeho chatu:

Zpět

Zdravím všechny Mezitímáky!!!
Jak jste si jistě všichni stačili všimnout, nastal problém. Na castingu superstar jsem zpíval jednu z nejznámějších písní od kapely Mezitím a z pohledu zpěváka vás všechny ujišťuji, že by mě to taky pěkně nasra... kdyby to někdo udělal mně. Samozřejmě pro tento ´´kiks´´ mám vysvětlení, ať se vám líbí nebo ne, mám ho ...
Vaše domněnky o tom že jsem to udělal kvůli postupu nebo nešťastné lásce však nejsou správné. Bylo to chvilkové selhání, které mě akorát ponížilo, o čemž samozřejmě vím a jsem si toho plně vědom. Když jste před porotou hvězdného obsazení jen těžko si uvědomíte co z vás zrovna vypluje a kámen úrazu je moje blbost. Při vstupu na casting jsem podepsal smlouvu a při postupu dotazník, do kterého jsem hrdě uvedl že zazpívám píseň vlastní tvorby. Později jsem ale zjistil že mi písnička nesedla ale než jsem na to stačil zareagovat, už jsem tam seděl s kytarou a prázdným místem na seznamu písní … Jelikož jsem byl tzv. rozhozen a mozek mi vypínal jako relátko, zazmatkoval jsem a první co mě utkvělo v prstech byly akordy NADĚJE! Což pro mě znamenalo .... naději ...
Plně si uvědomuji, čeho jsem se dopustil a chce-li někdo poznamenat že jsem se zmíněnou vlastní tvorbou chlubil i před Marešem a Banášovou ... bylo by těžké po tomto výkonu shodit to co jsem na sebe natáhl, šel jsem za svým snem a očividně to dopadlo katastrofou a není to o nic lehčí než se přiznávat. Ať se vám tohle odůvodnění může jevit nepravděpodobné, zkuste se prosím vžít do mojí situace. Netvrdím, že to co jsem udělal bylo oprávněné a správné, ale netvrdím taky, že jsem to udělal schválně. Nejsem neinteligentní pošuk, který by si myslel, že to zůstane bez následků, měl jsem příležitost to ze sebe vyklopit a doznat se k činu, ale neměl jsem na to odvahu a na základě tohoto sáhodlouhého příspěvku do rubriky Mezitím by vám mělo dojít, že mě to mrzí a že jsem to neudělal zrovna rád.
Po celou dobu natáčení se se mnou tento nepříjemný pocit vezl jako parazit a užíralo mě to pěkně dlouho a ještě pořád užírá. Prosím všechny o pochopení, a pokud ne o to tak aspoň toleranci a samozřejmě jsem připraven přijímat nepříliš příjemné odpovědi.
Jak už jsem zmínil, mrzí mě to a nevím co víc k tomu dodat. Omlouvám se všem fanouškům a Především Skupině MEZITIM. Nebyl v tom úmysl zlý, sám si to neumím vysvětlit a jinak než takhle to nejde.

DĚKUJI... Zdeněk Šabrňák
14.9.2009


Zpět